״פוגשים חברים בביצה״

הצגת בובות אינטראקטיבית לגילאי זחילה עד 4 שנים. הילדים פוגשים את חיות הביצה, מכירים אותן מקרוב, מוזמנים לגעת ולשחק איתן. הילדים מקבלים אביזרים צבעוניים, אשר מעודדים סקרנות ומשחק משותף בליווי מוזיקה קלאסית. ההצגה מפתחת דמיון ומוטוריקה עדינה , מעבירה ערכים של חברות ושיתוף פעולה. ואיך אפשר בלי טבילה בביצה הכי קסומה?!

״הרפתקאות בעיר״

הצגת בובות אינטראקטיבית לגילאי זחילה עד 6 שנים. מה מיוחד ברחובות העיר? אילו צלילים שומעים בעיר? את מי ניתן לפגוש ומה לראות? וכמובן, במה אפשר לשחק בעיר? נצא לטיול יומיומי שייהפך למסע מלא הפתעות ובעזרת תפאורה, בובות, אביזרים, מוזיקה ומשחקים נוכל לענות יחד על כל השאלות. ההצגה מעבירה מסרים של חברות, בטחון עצמי, נתינה ודאגה לאחר, זהירות בדרכים ועוד.


ימי הולדת ואירועים

חבילה חגיגית מושלמת לאירוע בקצב הנכון. החבילה כוללת הצגת בובות אינטראקטיבית בגרסה חגיגית, פעילות נוספת לבחירה, טקס עוגה מרגש, שירים בהזמנה, שתי מפעילות והרבה כיף!

הופעות במוסדות וגני ילדים

אנו מופיעות בגני ילדים, ומוסדות חינוך ופנאי בערים שונות. 

 

מדוע לבחור בנו

הופכות רגעים מתוקים לזכרונות נפלאים

הצגות מקור בעבודת יד

ההצגות שלנו נוצרו מפרי דמיוננו. החל מהרעיון ועד הכתיבה. כל הבובות, התפארוה והאביזרים נוצרו במלאכת היד שלנו עם דגש על מרקמים מסקרנים ומותאמים לגיל הרך

צוות מקצועי

כל השחקניות בלהקת בייביטרון מגיעות מתחום התיאטרון והילדים. בעלות אהבה, חיבור וגישה לאוצרות הקטנטנים

מותאם לגיך הרך

פעילות לגיל הרך בקצב הנכון. בחירת החומרים, מוזיקה, תנועה, נעשית בקפידה מתוך הבנת צרכיו של הקהל הצעיר, עידוד סקרנותו ושמירה על בטיחותו

שריינו תאריך

זה היום שלכם, עשו שיהיה שווה להיזכר!